Аукціон "Art for Victory Auction. Stand with Ukraine" на Artsy

за підтримки ArtCult Gallery

6 мая   – 30 июня 2022 г.

Аукціон розпочнеться 6 травня. Посилання: https://cutt.ly/gG1A34L

З першого дня російського вторгнення в Україну, українські митці стали на допомогу своїй країні і докладають всіх можливих зусиль. Харківському художнику Гамлету Зіньківському вдалося продати частину своїх творів і передати всі виручені кошти на користь армії. Він продовжує пошук фінансової допомоги для закупівлі необхідної українським силам техніки. Український скульптор Петро Гронський, разом із іншими художниками, допомагає зберегти українську культурну спадщину, загортаючи і, таким чином вберігаючи, скульптури. Відомий український художник Віктор Сидоренко щорічно відвідує Венеціанську бієнале, однак цього року йому не вдалося бути присутнім на заході, оскільки він очолює Інститут проблем сучасного мистецтва (Київ) і має постійно піклуватися про співробітників. Ці приклади соціально заангажованих митців, які готові на все, щоб захистити свободу України, не є унітарними, а стосуються багатьох.

Більшість українських митців позбавлені роботи, відірвані від виробництва, а також позбавлені необхідних інструментів для реалізації проєктів та ідей. Нині вони зосереджені на виживанні та захисті свободи України.

Українська культура є важливою передумовою життєздатності та єдності українського народу, тому закликаємо долучитися до аукціону заради перемоги України над російськими загарбниками.

Метою аукціону є підтримка існування та стабільного розвитку українського культурного сектору в умовах війни, надання фінансової та матеріальної допомоги митцям і працівникам культури, а також їхнім родинам, які опинилися у скрутній або небезпечній для життя ситуації, і, звісно ж, пропагування української культури та мистецтва у всьому світі.

Виручені від аукціону кошти підуть на підтримку програм фонду "Art for Victory" Fund.

Одна робота може допомогти тисячам українців, які борються за свободу!

#StandwithUkraine