На акваторії заводу купатися було заборонено

ARTСult Foundation виступає партнером події

23 сентября   – 24 октября 2021 г.

23 вересня у ЦСМ М17 відкривається нова виставка — «На акваторії заводу купатися було заборонено». Це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

Виставка досліджує феномен виникнення самоорганізованої творчої спільноти й самі ці об'єднавчі умови, головною з яких став простір: полишений судноремонтний завод в історичному центрі Одеси, який сьогодні існує під загрозою зникнення через пріоритети масштабної забудови берегової лінії. На прикладі арткластеру СРЗ-2 проєкт підіймає питання нестабільного становища митця/мисткині у суспільстві, а також можливостей для його/її реалізації та розвитку.

До експозиції увійдуть роботи таких художників/-ниць, як Женя Вольно, Вася Дмитрик, Максим Зацарінний, Жанна Кадирова, Павло Клименко, Commercialpublicart, Наталія Кушнір, Наталія Мариненко, МНПЛ, Денис Рубан, Ereh Saw, Микита Тищенко, Дарія Чечушкова, Ксенія Щербакова та інші.

Кураторки: Жанна Кадирова, Майя Колеснік

Відкриття відбудеться 23 вересня, у четвер, о 19:00.
Вхід безоплатний за умов попередньої реєстрації!
Реєстраційна форма за посиланням: https://is.gd/m17_registration

Виставка триватиме до 24.10.2021

Старт продажу квитків на увесь період виставки та більше подробиць — вже незабаром!
Підписуйтесь на Telegram-канал ЦСМ М17, аби нічого не проґавити:

 https://t.me/m17contemporaryartcenter