Презентація Сержа Тіроша, засновника START та спів-засновника колекції Tiroche DeLeon

Інститут Проблем Сучасного Мистецтва, вул. Коновальця 18-д, Київ. Акредитація обов'язкова.

14 березня 2017 р.

Інвестиції в мистецтво, останні тенденції на арт-ринку, своє бачення можливостей для колекціонерів на сучасній глобальній арені, про ці та інші питання розповів Серж Тірош, колекціонер, експерт, засновник публічний колекцій сучасного мистецтва Tiroche Deleon і START в Ізраїлі, відомих у всьому світі . На зустрічі були присутні люди, які цікавляться цією темою, що підтримують мистецтво в Україні і за кордоном, колекціонери. 

Ініціатором зустрічі виступили Artcult Foundation і Artelia Consultancy з Монако. Організаційні партнери: UART foundation, DLA Piper Ukraine, і Blackshield Capital.

Серж Тірош народився в Ізраїлі e 1966 році і виріс в мистецькому середовищі. Його батько був поважним галеристом і дилером в Нью-Йорці, Тель-Авіві та Парижі. Свій перший практичний досвід в арт-світі Серж почав більше 20 років тому, працюючи стажером в паризькому аукціонному домі Loudmer. У 1992 році Серж долучився до створення аукціонного дому Tiroche в Ізраїлі, і з тих пір почав приймати активну участь в сімейному бізнесі.

У 2008 році, після 10-ти річної кар'єри в Citigroup's Private Bank, Серж покинув посаду виконавчого директора Ізраїлю і Туреччини для того, щоб, присвятити себе справі свого життя -  колекціонуванню мистецтва і фінансовим інвестиціям в цій сфері.

Він заснував START - інкубатор для молодих художників Ізраїлю та Serge Tiroche Consultants - консалтингову компанію в сфері фінансових послуг і мистецтва. У 2009-2010 роках він очолив Пенсійний Траст для художників і в 2011 році став одним із засновників Art Vantage Ltd. - компанії, що володіє Tiroche DeLeon колекцією. В 2015 Серж Тірош став одним із засновників інноваційного стартапу в індустрії арт-логістики, ArtRunners.

Серж регулярно приймає участь в конференціях і семінарах, зокрема він є постійним спікером на щорічній Конференції з арт-інвестицій в London Business School. Тірош захоплений розробкою платформ, навчанням і створенням інвестиційних механізмів, що дозволяють полегшити аналіз інформації та прийняття рішень в сфері арт-інвестицій.

У Києві Тірош побував у зв'язку з участю в організації виставки "Сучасне мистецтво Ізраїлю", що проходить з 14 по 26 березня, 2017 року.

Виставка працює:Понеділок - неділя 12:00 -19:00

(044) 529 20 51; (044) 529 46 77

АдресаІнститут Проблем Сучасного Мистецтва (вул. Євгена Коновальця, 18д)

Організатори проекту:

Tiroche DeLeon Collection

START Collection

www.tirochedeleon.com

www.st-art.co.il

www.artrunners.com

Artcult foundation

www.artcult.org.ua

Artelia Consultancy

http://www.artelia-consultancy.com/

Інститут Проблем Сучасного Мистецтва

www.mari.kiev.ua

Партнери:

Blackshield Capital

www.blackshieldcapital.ch

DLA Piper UkraineLLC

www.dlapiper.com

Dan.IT.Education, Ізраїльсько-український коледж із підготовки висококваліфікованих ІТ-фахівців

UART foundation

http://uart.eu/en/cms/about_uart.html

Україно-ізраїльський Інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр в Україні

http://goldameir.institute/