Відкриття експозиції # 2 проекту "Велике Коло"

16 – 28 липня 2019 р.

Експозиція # 2 Міжнародного проекту non-objective art "Велике Коло" представить роботи учасників проектів CCNOA (Center for Contemporary Non-Objective Art), Брюсель, Бельгія, DAC (Dolceacqua Arte Contemporanea), Дольчеаккуа, Італія та WEST Projects, Сідней, Австралія.

Цього разу М17 приймає у "Великому Колі" проекти з Бельгії, Італії і Автралії, пропонуючи нове поле для дослідження взаємозв'язку між образним, асоціативним наповненням витвору безпредметного мистецтва та його формальною структурою.

Завітайте на відкриття! 16 липня о 19:00. У програмі - міжнародне безпредметне мистецтво та чудове австралійське вино. Вхід вільний. 

Відео-запрошення на відкриття

Віртуальний гід виставкою у супроводі Сергія Попова

В фокусі експозиції: проекти CCNOA, DAC і WestProject 

Кора та Тильман про Interspace


⬤ CCNOA (Center for Contemporary Non-Objective Art) Brussels, Belgium, DAC (Dolceacqua Arte Contemporanea), Dolceacqua, Italy
TITLE: CCNOA/DAC – A SHARED EXPERIENCE / CCNOA/DAC - спільний досвід
CURATOR: TILMAN

CCNOA був заснований пані Петрою Бунгерт і художником німецького походження Тільманом у 1998 році. Це був перший подібного роду проект, чия особлива увага зосереджувалася на сприянні розвитку сучасних тенденцій у сфері редукційного та безпредметного видів мистецтва.

Незабаром після закриття CCNOA у 2010 році в Італії Тільман відчинив двері до нового експериментального художнього простору, призначеного для реалізації виключно сайт-специфічних проектів, - DAC.

"CCNOA/DAC - спільний досвід" спрямований на представлення візуального огляду історії CCNOA та поточної діяльності DAC.

⬤ West Projects, Sydney, Australia
TITLE: RNOP - Kyiv / RNOP - Київ
CURATOR: Billy Gruner

WEST Projects - це міжнародний консорціум митців і кураторів, некомерційна спеціалізована програма для виробників безпредметних і редукційних творів мистецтва. Програма була започаткована Білі Грюнером і Сарою Кейгері для курації та координації культурних програм широкого спектру, включаючи різноманіття сучасних художніх практик, праць, присвячених мистецтву і культурі, а також архівування локальних історичних явищ на місцевому і міжнародному рівнях.

У Києві WEST Projects презентує огляд серії виставок - Reductive Non Objective Project (RNOP).